Prawo spadkowe to przykład na to, że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne.

Blog Anny Tarczyńskiej o dziedziczeniu.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy spadkowe. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Wyjaśniam moim Klientom zawiłe i zaskakujące kwestie związane z zachowkiem. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

Subskrybuj blog

Cieszę się, że jesteś na moim blogu, dotyczącym spraw związanych z dziedziczeniem.   😎 . Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj potrzebne Ci infomacje. A musisz wiedzieć, że prawo spadkowe jest naszpikowane wieloma pułapkami, w które łatwo się wpada nie mając odpowiedniej znajomości zasad rządzących dziedziczeniem.

Więc celem tego bloga jest przybliżanie Ci tych zasad. Łatwiej będzie Ci wówczas podejmować życiowe decyzje dotyczące Twojego majątku. Bo spadki dotyczą każdego. Każdy będzie kiedyś spadkodawcą, a wielu będzie najpierw spadkobiercą.

Celem tego bloga nie jest dawanie gotowych rozwiązań, bo te wymagają wnikliwej, indywidualnej analizy każdej sprawy. Na blogu nie udzielam więc porad prawnych. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, to kliknij w niebieską ikonkę POMOC PRAWNA.

Zapraszam Cię serdecznie do dyskusji, do dzielenia się w komentarzach własnym doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami.

 

Share Button