Prawo spadkowe to przykład na to, że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne.

Blog Anny Tarczyńskiej o dziedziczeniu.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy spadkowe. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Wyjaśniam moim Klientom zawiłe i zaskakujące kwestie związane z zachowkiem. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

Cieszę się, że jesteś na moim blogu, dotyczącym spraw związanych z dziedziczeniem.   😎 . Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj potrzebne Ci infomacje. A musisz wiedzieć, że prawo spadkowe jest naszpikowane wieloma pułapkami, w które łatwo się wpada nie mając odpowiedniej znajomości zasad rządzących dziedziczeniem.

Więc celem tego bloga jest przybliżanie Ci tych zasad. Łatwiej będzie Ci wówczas podejmować życiowe decyzje dotyczące Twojego majątku. Bo spadki dotyczą każdego. Każdy będzie kiedyś spadkodawcą, a wielu będzie najpierw spadkobiercą.

Celem tego bloga nie jest dawanie gotowych rozwiązań, bo te wymagają wnikliwej, indywidualnej analizy każdej sprawy. Na blogu nie udzielam więc porad prawnych. Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, to kliknij w niebieską ikonkę POMOC PRAWNA.

Zapraszam Cię serdecznie do dyskusji, do dzielenia się w komentarzach własnym doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami.

 

Share Button

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.