Prawo spadkowe to przykład na to, że białe nie jest białe a czarne nie jest czarne.

Blog Anny Tarczyńskiej o dziedziczeniu.

radca prawny

Od lat prowadzę sprawy spadkowe. Doradzam, konsultuję, występuję w sądzie. Wyjaśniam moim Klientom zawiłe i zaskakujące kwestie związane z zachowkiem. Przez lata doświadczeń nauczyłam się rozumieć różne potrzeby moich Klientów. Z obserwacji tych potrzeb powstało F.C.C., którego jestem założycielką. więcej...

Witam Ciebie serdecznie!

Wzruszyłam się, gdy zobaczyłam pracę pt. „Charakterystyka mojej mamy”, przygotowaną na jęz. polski przez moją 9 letnią wówczas córkę. Alicja wyraziła zgodę na zamieszczenie tej pracy u mnie na blogu.  Ona widzi mnie tak:

Skanuj

A oto ja o sobie:

Jestem radcą prawnym, ale też mamą dwóch fantastycznych córek, przyjaciółką, koleżanką, znajomą wielu bliskich mi osób.

Doradzam, konsultuję, reprezentuję w sądzie. Towarzyszę moim Klientom w ich najważniejszych życiowych sprawach. Razem szukamy najlepszych rozwiązań. Uwielbiam swoją pracę.

Wierzę, że prawo powinno służyć przede wszystkim Tobie. A nie prawnikom. Każdy powinien mieć dostęp do podstawowej wiedzy prawnej, gdyż od tego wiele zależy. Dlatego dzielę się na moich blogach podstawowymi inforamcjami, które osobiście uważam za istotne z życiowego punktu widzenia. Lubię po prostu pomagać.

Przez wiele lat (od 1996r.) pracowałam w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie świadcząc pomoc prawną zarówno dla polskich jak i zagranicznych klientów. Zdobyłam tam ogromne doświadczenie.

Po latach pracy w korporacjach postanowiłam prowadzić swoją własną kancelarię. Niejedno widziałam i niejedno słyszałam. Pewnie domyślasz się, że ludzie rzadko przychodzą do prawnika dla przyjemności. Zazwyczaj przychodzą, bo są w kryzysie, w trudnym dla siebie momencie życia. Okazało się, że prowadząc klasyczną kancelarię prawną miałam ograniczone możliwości pomocy.

Dlaczego? Dlatego, że nie wszystko sprowadzić można do przepisów prawa i do sali sądowej. A nawet jeśli można, to nie zawsze jest to najlepsze rozwiązanie. Zaczęłam zastanawiać się, co zrobić, by zapewnić optymalną pomoc. Tak powstało Family Consulting Center, gdzie działa moja kancelaria specjalizująca się w prawie rodzinnym i spadkowym, a także oferowane jest dodatkowe wsparcie.

Zapraszam zawsze, gdy tego potrzebujesz  😎

A jaśli masz ochotę, to posłuchaj rozmów ze mną. Pierwsza – w TVN Style – zawodowa o alimentach, a druga – w TVP2 – prywatna.

 

Share Button

Zapraszam do subskrypcji bloga


Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna Anna Tarczyńska z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kancelaria@tarczynska.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.